özlemSite üyelik sözleşmesi

Sohbet Odamızda üyelik sözleşmesi tüm ziyaretci ve misafirlerimizin sohbet chat odamıza katılırken kabul ettiği sözleşme metni sohbet odalarımızda hazırladığımız bu kuralları dikkatli okumanızı tafsiye ederiz siz ziyaretci ve kullanıcılarımıza olası çıkacak sorunlarda bu sözleşme metnin geçerli olduğunu unutmayınız.
Siyasi ideolojik her nevi kanal ve nick kullanımı.
Kişisel ve özel bilgileri (adres,tel vb.) Paylaşımı.
Kanala veya özele saldırı sayılabilecek hareketlerde bulunma.
Kanal içinde reklam, küfür, hakaret Argo.
Erotik/Porno/Gayr-i Ahlaki ürünlerin satışı, paylaşımı.
Sunucumuzda yasak olup, bu kurallara uymanızı temenni ediyoruz.
Sunucumuzla bağlantı kurduğunuzda, yazılı ve yazısız tüm kuralları.
Kabul etmiş sayılırsınız.!

Gizli Bilgi
Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Kayıt ve Güvenlik
Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir. Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Firma sorumlu tutulamaz.

Sözleşmede Yapılacak Değişiklikler
Firma, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

Delil Sözleşmesi
Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Taraflar’ın defter, kayıt ve belgeleri ile ve bilgisayar kayıtları ve faks kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.

Uyuşmazlıkların Çözümü
İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.